Şanlı Grup Ticaret, 1986 yılında Vahap Poyraz Tarafından “Şanlı Mağazaları” adıyla hizmete açılmıştır ve o günden bu yana siz değerli müşterilerimizin güveniyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Güven ve sürekliliği ilke edinen Şanlı Mağazaları aradan geçen 31 yıl içerisinde ilkelerinden taviz vermeden hizmet kalitesini ve alanını geliştirerek çalışmalarına devam etmiştir. Bugün ise Şanlı Grup Ticaret olarak hizmet hayatına devam etmektedir. Her daim gelişimi savunan Şanlı Grup Ticaret sizlere daha yakın olabilmek ve daha iyi hizmet sunabilmek için hizmet alanlarını genişletmiş ve hem şube sayısını arttırmış hem de faaliyetlerini dijital ortama da taşımıştır.

Şanlı Ticaret; bilgisayar, telefon / aksesuar, elektronik, mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, züccaciye / mutfak gereçleri, iklimlendirme, ev tekstili, foto / kamera ve ev tekstili alanlarında ürün satışı yapmaktadır. İzmir’ de Bornova ve Altındağ’ da toplamda 5 şubesi ve www.sanliticaret.com e-ticaret sitesiyle sizlere hizmet her alanda hizmet vermektedir. Şubelerimizdeki deneyimli personelimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit etmekte, sizlere ihtiyaçlarınızı karşılayacak en kaliteli ve en uygun ürünü seçmekte yardımcı olmaktadır. E-ticaret sitesi ile de sunduğu hizmeti bir tık kadar yakınınıza getirmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri merkezli çalışan Şanlı Ticaret, kriz dönemlerinde bile müşterilerini mağdur etmeyecek satış politikalarıyla hizmet anlayışının arkasında durmuş, misyon ve vizyonundan ödün vermemiştir. ŞANLI TİCARET, güvenli ve kaliteli dünya markası ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunan personelleriyle hizmetinizde olmaktan gurur duymaktadır.

ŞANLI TİCARET SİZİ HER ZAMAN DÜŞÜNÜR…